Матеріально-технічна база

У своїй діяльності комбінат використовує власну навчально – матеріальну та навчально – методичну базу для проведення професійно – теоретичного і виробничого навчання відповідно до вимог навчальних планів та програм з підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії “В“, “С1“ та операторів комп’ютерного набору ІІ категорії.
Матеріально – технічна та методична база з підготовки робітних кадрів вищезазначених професій відповідає Типовим навчальним планам і програмам професійно – технічного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів та міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 23. 09. 2010 № 904, та Типовими навчальними планами і програмами професійно – технічного навчання для закладів системи загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23. 09. 2010 № 904, у редакції наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.09.2012 №1040, Київ – 2012р.
Для здійснення якісної підготовки кваліфікованих робітників у МНВК є власний навчальний корпус загальною площею 803,3м2, в якому є в наявності кабінети: охорони праці, інформаційних технологій та основ роботи на ПК, офісної техніки та роботи з електронною поштою, правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху, будови та експлуатації автомобіля. Навчальні кабінети мають необхідну наочність, устаткування, обладнання для повного вивчення, освоєння програмного матеріалу та відповідають вимогам організації навчально-виховного процесу.
Лабораторії: технології комп’ютерної обробки інформації та будови і технічного обслуговування автотранспортних засобів мають необхідне обладнання, пристрої, інструменти, матеріали. Майданчик для вправ з початкового водіння обладнаний переносними дорожніми знаками, має розмітку та необхідні перешкоди. Відпрацювання вправ з практичного водіння здійснюється на автомобілях ГАЗ-53 та ВАЗ-21063.
Навчально – виробничий процес здійснюється відповідно до робочих навчальних планів та програм, нормативно – правових актів з охорони здоров'я та безпеки життєдіяльності учнів.
Бібліотечний фонд має достатню інформаційну базу для забезпечення навчального процесу. Слухачі, викладачі, майстри виробничого навчання комбінату мають можливість користуватися книжковим фондом. Є можливість використовувати всесвітню мережу INTERNET.
Приміщення відповідають протипожежним та санітарним вимогам і оснащені сучасними технічними засобами навчання, обладнанням і навчально-довідковою літературою.

Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.